Bezdomnosc

Podpisałeś/aś deklarację ale nie widniejesz na liście? Skontaktuj się z nami!

Przypominamy o oznaczaniu Federacji w mediach społecznościowych (Facebook: @ofrpb, Twitter: @Bezdomnosc_PL
W ten sposób szybciej dowiemy się o Twojej deklaracji i poinformujemy o niej obserwujące nas osoby!

 

 

Lista nr 1 KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 

STRUS Sylwia - okręg nr 5 (Mazowsze)

 

Lista nr 2 KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

CHOJNOWSKI Szymon Piotr - okręg nr 12 (Wrocław)

KOTARBA Mariusz - okręg nr 12 (Wrocław)

LEMPART Marta Mirosława - okręg nr 12 (Wrocław)

LUBINIECKA-RÓŻYŁO Katarzyna Elżbieta - okręg nr 12 (Wrocław)

MIGOCZ Izabela Monika - okręg nr 12 (Wrocław)

PŁATEK Monika Stanisława - okręg nr 4 (Warszawa)

SPUREK Sylwia Iwona - okręg nr 7 (Poznań)

SYSKA Michał Jan - okręg nr 12 (Wrocław)

ŚMISZEK Krzysztof Jan - okręg nr 12 (Wrocław)

ZATKA Natalia Iwona - okręg nr 12 (Wrocław)

 

Lista nr 3 KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna - okręg nr 4 (Warszawa)

GAŁKIEWICZ Magdalena Anna - okręg nr 6 (Łódź)

JANKOWSKI Sylwester Tomasz - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

KUBALEWSKI Wojciech Marian - okręg nr 5 (Mazowsze)

KULIK Grażyna Danuta - okręg nr 11 (Katowice)

MAZUR Artur - okręg nr 8 (Lublin)

NOWAK Tadeusz Zenon - okręg nr 3 (Olsztyn)

STĘPIEŃ Miłosława Dorota - okręg nr 7 (Poznań)

SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna - okręg nr 10 (Kraków)

WAŁĘSA Jarosław Leszek - okręg nr 1 (Gdańsk)

ZIELIŃSKA Urszula Sara - okręg nr 4 (Warszawa)

 

Lista nr 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PIECHA Bolesław Grzegorz - okręg nr 11 (Katowice)

 

Lista nr 5 KKW LEWICA RAZEM - RAZEM, UNIA PRACY, RSS

ADAMCZYK Małgorzata Joanna - okręg nr 5 (Mazowsze)

ARTYSIEWICZ Michalina Daria - okręg nr 3 (Olsztyn)

BARTKOWSKA Emilia okręg nr 3 (Olsztyn)

BEDNARSKI Sebastian Waldemar - okręg nr 13 (Gorzów Wlkp.)

BIEJAT Magdalena Agnieszka - okręg nr 4 (Warszawa)

BURZAWA Mateusz Ryszard - okręg nr 10 (Kraków)

CHUDY Filip - okręg nr 12 (Wrocław)

DŁUGOSZ Magdalena Anna okręg nr 8 (Lublin)

DROST Andrzej Oswald - okręg nr 12 (Wrocław)

EICHHORST Artur - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

EJANKOWSKA Anna Marta - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

GANICZ Tomasz okręg nr 6 (Łódź)

GASPARSKA Katarzyna Olga - okręg nr 11 (Katowice)

GAWRON Jakub - okręg nr 9 (Rzeszów)

GÓRSKA Anna - okręg nr 1 (Gdańsk)

GRUCELA Bartosz - okręg nr 3 (Olsztyn)

ITNER Agnieszka - okręg nr 9 (Rzeszów)

IWAŃSKA Katarzyna - okręg nr 11 (Katowice)

JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna - okręg nr 9 (Rzeszów)

JAROŃSKA Kamila Maria - okręg nr 11 (Wrocław)

JASIŃSKI Krzysztof - okręg nr 9 (Rzeszów)

KOŁODZIEJ Paweł Krzysztof - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

KONIECZNY Maciej - okręg nr 11 (Katowice)

KOSIEC Justyna Agnieszka - okręg nr 5 (Mazowsze)

KOSZAL Dorota - okręg nr 7 (Poznań)

KRYSIAK Wioleta Magdalena - okręg nr 6 (Łódź)

LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia - okręg nr 11 (Katowice)

MAŁECKI Krzysztof Michał - okręg nr 1 (Gdańsk)

MATYSIAK Paulina - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

MIRYS Mateusz Piotr - okręg nr 6 (Łódź)

MROZOWSKI Konrad - okręg nr 11 (Katowice)

NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina - okręg nr 4 (Warszawa)

OLKO Dorota Zofia - okręg nr 5 (Mazowsze)

PACIOCH Hubert Piotr - okręg nr 9 (Rzeszów)

PRENETA Paweł Krzysztof - okręg nr 9 (Rzeszów)

PRZYSTAJKO Jerzyokręg nr 12 (Wrocław)

ROSIŃSKA Katarzyna Ewa - okręg nr 3 (Olsztyn)

ROZPŁOCH Marek Władysław - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

RŻANY Monika - okręg nr 9 (Rzeszów)

SACZEK Martin - okręg nr 11 (Katowice)

SARNOWSKA Weronika Natalia - okręg nr 5 (Mazowsze)

SIKORA Anna Iwona - okręg nr 6 (Łódź)

SŁANIA Barbara Joanna - okręg nr 11 (Katowice)

SMIRNOW Amadeusz Piotr - okręg nr 7 (Poznań)

SMOLAGA Aleksandra Justyna - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

STYCZEŃ Oskar Szymon - okręg nr 10 (Kraków)

TRYSIŃSKI Piotr - okręg nr 5 (Mazowsze)

TUROŃ Arkadiusz - okręg nr 9 (Rzeszów)

URBAŃCZYK Martyna Natalia - okręg nr 6 (Łódź)

WALCZYŃSKI Hubert Michał - okręg nr 4 (Warszawa)

WARZOCHA Tomasz Piotr - okręg nr 8 (Lublin)

WICHA Joanna Beata - okręg nr 4 (Warszawa)

WISZ Elżbieta Anna - okręg nr 9 (Rzeszów)

WIŚNIEWSKI Robert Paweł - okręg nr 13 (Gorzów Wlkp.)

WYSOCKI Michał - okręg nr 2 (Bydgoszcz)

ZAWISZA Marcelina Monika - okręg nr 12 (Wrocław)

 

Lista nr 6 KWW KUKIZ'15

Brak deklaracji

 

Podpisałeś/aś deklarację ale nie widniejesz na liście? Skontaktuj się z nami!

Przypominamy o oznaczaniu Federacji w mediach społecznościowych (Facebook: @ofrpb, Twitter: @Bezdomnosc_PL
W ten sposób szybciej dowiemy się o Twojej deklaracji i poinformujemy o niej obserwujące nas osoby!