Bezdomnosc

Opublikowano: środa, 18, maj 2016 09:30
Super User

11 maja 2016 roku w siedzibie Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej w Warszawie odbyło się Walne Zebranie członków Ogólnopolskiej Federacji na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności.

To już trzecie takie spotkanie w 3-letniej historii Federacji, jednak jak dotąd najważniejsze z uwagi na to, że w końcu, po długich zmaganiach z KRS, zostaliśmy zarejestrowani i tym samym jesteśmy wreszcie pełnoprawnym związkiem stowarzyszeń. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele dziesięciu z dwunastu  organizacji członkowskich. Wybrano Zarząd w składzie: Jakub Wilczek – Prezes, Kazimierz Słobodzian – Wiceprezes, oraz członkowie: Paweł Pawlak, Marek Popielecki, Marcin Tylman i Lidia Węsierska-Chyc.

Wybrano również trzyosobową Komisję Rewizyjną: Stanisław Słowik – Przewodniczący, Anna Machalica-Pułtorak i Karolina Weiner. W trakcie spotkania, poza licznymi kwestiami formalnymi, rozmawiano także o kierunkach działalności i dotychczasowych osiągnięciach, rekrutacji nowych organizacji członkowskich oraz o planowanej na jesień dużej konferencji poświęconej bezdomności w aspekcie wchodzącej w tym czasie życie znowelizowanej ustawy o pomocy społecznej.

kilka zdjęć tutaj : GALERIA