Bezdomnosc

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_appledesign_75/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Opublikowano: środa, 10, grudzień 2014 10:00

Zapraszamy organizacje i instytucje zainteresowane współpracą, wymianą informacji i wspólnym reprezentowaniem interesów podmiotów zajmujących się rozwiązywaniem problemu bezdomności, jak i interesów samych osób bezdomnych, do przyłączenia się do Federacji. 

Zainteresowane organizacje i instytucje prosimy o:

1.     Zapoznanie się ze Statutem Federacji (pobierz)

2.     Wypełnienie deklaracji członkowskiej (pobierz .doc) (pobierz .pdf)

3.     Przesłanie wypełnionej deklaracji wraz z uchwałą statutowo właściwego organu o przystąpieniu do Federacji oraz kopiami statutu i KRS na poniższy adres:

Ogólnopolska Federacja na rzecz Rozwiązywania Problemu Bezdomności
ul. Wolności 241
41-800 Zabrze

4.     Przesłanie skanu deklaracji e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; w treści maila prosimy o krótki opis działalności zgłaszającej się organizacji

 

Zgodnie ze Statutem Federacji, deklaracje członkowskie rozpatrywane są przez Zarząd Federacji. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w naszą działalność  razem możemy więcej!

Roczna składka członkowska wynosi 1000 zł dla organizacji lokalnych i regionalnych oraz 1500 zł dla organizacji ponadregionalnych i ogólnopolskich.